מתיאס ומקסים

פסטיבל קאן 2019
פסטיבל שטוקהולם 2019
פסטיבל מיקס קופנהגן 2019
פסטיבל הסרטים בלונדון 2019
פסטיבל הסרטים הבינלאומי של בוסאן 2019
פסטיבל הסרטים הבינלאומי ברוטרדם 2020
פסטיבל הסרטים הבינלאומי בריו דה ז’נרו 2019

להסבר על אופן הזמנת סרט לחצו כאן. בכל בקשה או שאלה ניתן לפנות למייל זה [email protected]

Matthias & Maxime
צרפתית ואנגלית עם תרגום לעברית  
בימוי: קזבייה דולן | הפקה: ננסי גרנט, אלישע קרמיץ, נתנאל קרמיץ, קזבייה דולן | בהשתתפות: קזבייה דולן, גבריאל ד’אלמיידה פרייטאס
קנדה, 2019, 119 דקות

אם אהבתם את סרטיו הקודמים של קסבייה דולן, אחד הבמאים ההומואים המצליחים בעולם שבין סרטיו ניתן למצוא את “מאמי”, “זה רק סוף העולם”, “הרגתי את אמא שלי”, “פעימות לב”, “לורנס בכל מקרה”, “טום בחווה” וכמובן את הקליפ של אדל לשיר “Hello”. אתם חייבים לעצמכם את סרטו החדש שהשתתף בתחרות הרשמית בפסטיבל קאן 2019.
 
מתיאס (גבריאל ד’אלמיידה פרייטאס) ומקסים (דולן עצמו) הם חברי ילדות בלתי נפרדים. כמה חודשים לפני שמקסים עובר לאוסטרליה, השניים מבלים את סוף השבוע עם חברים מהילדות בבית נופש על שפת האגם. כשאחותו הצעירה של המארח מחפשת זוג שחקנים כדי להתנשק בסרט הסטודנטים שלה, מקסים נעתר לתחינותיה ואליו מצטרף גם מתיאס. ההשתתפות בסרט הקצר משפיעה על מערכת היחסים בין שני החברים הטובים ומכריחה אותם לחקור את עברם וגם לבדוק מה הם באמת רוצים אחד מהשני.
דולן שב ומוכיח את עצמו כאמן קולנועי היודע לפרוט על נימי הרגש, ליצור סצנות מרשימות מבחינה חזותית ובמקביל לתזמר סצנות דרמטיות ולהעניק לדמויות שלו תחושת עומק, אינטימיות ופגיעות.
שימו לב להופעת האורח המפתיעה והמוצלחת של האריס דיקינסון, הזכור מסרטי הגייז המשובחים “Beach Rats” ו- “גלויות מלונדון”.

בשיתוף PRIDE tv

דילוג לתוכן