גוטמן כפול חמש

פסטיבל הקולנוע הגאה 2014 – סרט פתיחה

להסבר על אופן הזמנת סרט לחצו כאן. בכל בקשה או שאלה ניתן לפנות למייל זה [email protected]

Guttman X 5
עברית עם תרגום לאנגלית  
בימוי: סיון לוי, יואב ענבר, רוני אלמוג ואמיל ריי, יואב בריל, סטפני אברמוביץ’, מיש | הפקה: הפסטיבל הגאה ומפיקים שונים | בהשתתפות: טום באום, רבקה מיכאלי, גילה גולדשטיין, אלחי לויט, קטי גוטמן ועוד
ישראל, 2014, 71 דקות

פרויקט קולנועי ייחודי שהופק על ידי הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע גאה ובתמיכת קרן רבינוביץ’.
סרט המורכב מחמש אפיזודות שונות שנוצרו בהשראת סיפור חייו וסרטיו של הבמאי עמוס גוטמן. העלילות השונות בפרויקט נעות בין ז’אנרים וסגנונות קולנועיים שונים:
My Funny Valentine בביצועה של סיון לוי, שגם ביימה את הקליפ. נפתח בסיום הנמבר של אפולוניה גולדשטיין מ”בר 51″ של גוטמן אותו מבצעת גילה גולדשטיין, שעליה נכתבה אפולוניה והוא משחזר אלמנטים מהסרט המקורי בקליפ משתתפים סמדר קילצ’ינסקי, כוכבת – בר 51 פולי רשף ששיחק את מנהל בית המלון ורבקה מיכאלי ששיחקה בכמה מסרטיו של גוטמן.
יואב ענבר לוקח אותנו אל תחילת שנות ה- 80 ומתאר את סיפורו של ילד חיפאי טוב לב המחליט לעשות את הדרך מחיפה לגן ההומואים בתל אביב.
רוני אלמוג ואמיל ריי בסרט על במאי קולנוע בגיל העמידה המדבר עם הבמאי הצעיר מהסרט “נגוע” (1983) ותוהה מה השתנה בחיים הלהט”בים בשלושים השנים שחלפו.
יואב בריל מתחקה בסרט אנימציה אחרי אחד המנהגים הכי אינטימיים וציבוריים שיש – שני בנים מחזיקים ידיים.
סטפני אברמוביץ’ מפגישה אותנו עם קטי גוטמן – עשרים שנים חלפו מאז שבנה היחיד עמוס נפטר מאיידס. היום היא מעזה לראשונה לגעת בפצעי העבר.
על קטעי המעבר המחברים בין הסרטים אחראי האנימטור מיש.

דילוג לתוכן